Loading
Paylaş
Bize Ulaşın
Aşağı Kaydırın
Anasayfa' ya Dön

YNS Corrosion

"Sizi ilk sıraya koymak bizi birinci yapar"

PROJELER
Hadi başlayalım
//YNS Corrosion

YNS Corrosion

Proje ile alakalı detayları görsellerden inceleyebilirsiniz.
01.

Proje Detayları

Korozyon etütleri, proje ve mühendislik hizmetleri, anot üretimi, su altı montaj ve kazıklar için ceket hizmetleri sunan YNS Corrosion kurumsal kimlik çalışması tarafımızca yapılmıştır.

Sanayi tesisleri ve deniz yapılarının korozyona karşı korunarak onarımının yapılması ve güçlendirilmesi adına faaliyetlerde bulunan YNS Corrosion kurumsal kimlik çalışmasının yanı sıra hazırlamış olduğumuz web sitesi ile kullanıcılarına internet ağı üzerinden ulaşma imkânı sağlamıştır.

Sistem çözümlerimiz arasında yer alan yazılım geliştirme hizmetlerimiz ile YNS Corrosion ile birlikte çalışmalar yapılmıştır.

Sunmuş olduğu hizmetlerin tanıtımını yapmak, müşterileri ile her noktadan kolay iletişim kurmak için tasarladığımız mobil uygulamalarla da destek sağlanmıştır.

Firmamızın tanıtımlarının yer aldığı, projelerini detaylı aktarabileceği görsellikteki video sunumları hazırlanarak sosyal medya, web sitesi olmak üzere birçok mecrada paylaşım yapılmıştır.

YNS Corrosion takipçileri ile birebir iletişim kurma amacı ile sosyal medya hesaplarında danışmanlık hizmeti sağlanmıştır.

Sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetlerle YNS Corrosion referanslarımız arasında yer almaktadır.

Tüm Projelerimiz

BİR PROJENİZ Mİ VAR?

Bize Ulaşın
Kapat